Будівництво торгових центрів

Будівництво торгових центрівТоргові центри будуються всюди

Великі торгові центри є в кожному місті, і люди, які відвідують їх, навряд чи задаються питанням, як і з чого їх будують. Тим часом, сучасне будівництво торгових центрів проводиться досить швидкими темпами і з застосуванням сучасних будівельних технологій.

Торговий центр – це досить складна споруда, яка повинна задовольняти вимогам енергозбереження, вентиляції, пожежної безпеки, зручності для відвідувачів і персоналу, наявності підсобних і технічних приміщень. Компанія «Рать» пропонує будівництво торгових будівель європейської якості.

Особливості будівництва торгових центрів

Будівництво торгових центрів невеликих розмірів

Невеликий за розміром торговий центр можна зводити за допомогою методу монолітного будівництва з застосуванням незнімної опалубки. Даний спосіб будівництва торгових центрів полягає в наступному.

На готовий фундамент монтують опалубку у вигляді пустотілих блоків, які особливим способом виготовляються на заводі. Матеріалом для таких блоків може бути або пінополістирол, або пресована хвойна тріска. Блоки кріпляться між собою за принципом «виступ-виїмка». Потім в порожнисту конструкцію вставляють металевий каркас, зварений зі шматків арматури. Всередину змонтованої блокової конструкції заливають бетонну суміш. Особливістю є та обставина, що опалубка після застигання бетону не знімається, а стає частиною монолітної конструкції.

Даний метод дозволяє досягти високих темпів будівництва торгівельно-розважальних центрів.

Будівництво торгових центрів великої площі

Будівництво торгових центрів великої площі, детальніше про яке можна ознайомитися на сайті https://rat.net.ua/budivnictvo-torgovih-centriv, виконується, як правило, з використанням легких металевих конструкцій (ЛМК). ЛМК – це, простіше кажучи, металеві балки, куточки, труби, швелери, з яких за допомогою болтового з'єднання або методом електро- та газозварювання збирається велика об'ємна конструкція. Каркас даху також робиться з ЛМК. Колони об'ємних приміщень роблять з труб великого діаметру або «зв'язки» швелерів.

Така конструкція повинна мати такий запас міцності, щоб тримати будь-яке навісне обладнання, а також витримувати сильні бічні і вертикальні навантаження. Саме тому пред'являються дуже високі вимоги до проектування торгових центрів великої площі.

Після складання каркаса з ЛМК проводиться його зовнішня і внутрішня обшивка. Для цього використовують, як правило, плити ОСП (орієнтовано-стружкові панелі). Для вирішення проблеми теплозбереження та підвищення енергоефективності між зовнішньою і внутрішньою обшивкою вкладають товстий шар базальтової вати і пароізолюючу плівку. Для будівництва стін можна використовувати і готові сендвіч-панелі, що вже мають в своєму складі теплоізолюючі матеріали. За допомогою панелей обшивається і дах.

В процесі обшивки проводиться також скління будівлі торгового центру. Після цього приступають до обробки стін будівлі і монтажу внутрішніх систем і комунікацій.

Таке будівлю торгового центру, зроблене на основі легких металевих конструкцій при безумовному виконанні правил експлуатації прослужить досить довго.

Категория: Строительство | Просмотров: 65 | Дата: 29.10.2020 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте