Конструктори Lego від Myplay – розвага і розвиток дитини

Конструктори ЛегоІграшки для дітей: як поєднати корисне з приємним?

Напевно, для кожної мами і тата характерно бажання виховати свого малюка справжнім вундеркіндом. Але разом з цим, більшість батьків намагаються не позбавляти своє чадо дитинства, а подають все, що відбувається навколо, правильним чином. Всі діти, без винятку, люблять гратися, а саме під час гри дитина здатна в повній мірі пізнавати нове. У цьому вам допоможуть розвиваючі іграшки для дітей, представлені на сайті https://myplay.ua.

На допомогу прийдуть конструктори Lego. Саме ці дитячі іграшки здатні допомогти в розвитку уваги і посидючості. Щоб пограти в піратів або космічних прибульців, доведеться потрудитися, адже ігрове поле і його учасників необхідно буде підготувати самостійно. А їх кількість може сягати кількох сотень.

У підсумку дитині доводиться повозитися з великою кількістю різних деталей, щоб в результаті утворилася правильна конструкція. Якщо який-небудь елемент під'єднати неправильно, то конструкція вийде непривабливою або кривої. Все доведеться переробляти, а це розвиток логіки та мислення, адже це доведеться робити самій дитині.

У більшості випадків дітям вдається зібрати конструктор досить швидко, хоча і не завжди всі елементи з’єднані правильно. Іноді дітям вдається зібрати конструкцію, яка навіть не запланована виробником. Безсумнівною перевагою таких іграшок є їх повна сумісність, що дозволяє об'єднувати декілька конструкторів в одне ціле.

Конструктори Лего сприяють розвитку дитини

Конструктори Лего розвивають дрібну моторику, а, на думку вчених, – розвиток дрібних рухів пальців тісно пов'язаний з мовними функціями. Саме робота з невеликими детальками, а часто навіть дуже маленькими – відмінний спосіб розвитку дрібної моторики.

Безсумнівною перевагою конструкторів Lego є розвиток фантазії, адже на реалізацію може йти від декількох годин до декількох днів, причому за цей час дитина може зібрати кілька варіацій.

На думку експертів, конструктори Лего здатні об'єднати всіх, від малого до великого. Гра настільки захоплює, що навіть батькам не під силу встояти від спокуси зібрати щось самостійно або разом зі своєю дитиною. Це ні що інше, як спосіб повернутися в далеке дитинство або просте спілкування дорослого і дитини на цікаву для обох тему.

У більшості конструкторів ролей вистачить усім, тому до гри можна залучити не тільки батьків, але друзів і знайомих, особливо якщо за вікном погана погода. Одним словом конструктори Lego – це подарунок для дитини, який дозволяє не тільки задовольнити ігрові потреби малюка, але і розвинути фантазію, посидючість і, звичайно ж, моторику.

Категория: Развлечения, игры | Просмотров: 37 | Дата: 31.08.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте