Скільки разів можна заправляти картридж лазерного принтера

Заправка лазерних картриджівЗаправка лазерних картриджів

Більшість людей, робота яких пов'язана з офісом або вони використовують оргтехніку вдома, рано чи пізно задаються питанням, чи можлива заправка лазерних картриджів. Багато хто категорично заявляє, що заправка картриджа може привести до виходу з ладу лазерного принтера, але це абсолютно не так.

В основному подібні твердження розпускають виробники оргтехніки і невмілі майстри, які своїми непрофесійними діями згубили не одну одиницю техніки. Виробники ж, які непогано заробляють на продажах витратних матеріалів, просто не хочуть позбавлятися своїх доходів.

Насправді ж правильно виконана заправка картриджа лазерного принтера не заподіє ніякої шкоди роботі вашої оргтехніки. Єдине що може статися – зняття принтера з гарантії в разі, якщо під час гарантійного ремонту або сервісного обслуговування в ньому виявлять заправлений або неоригінальний картридж. Однак це не зупиняє більшість людей і вони заправляють принтери, так як оригінальні витратні матеріали продають за досить завищеними цінами.

Як і скільки разів можна заправляти картридж лазерного принтера

Скільки разів можна заправляти картридж лазерного принтера, в першу чергу, залежить від конкретної моделі, але в середньому це 2-3 рази. Після цього частіше за все в картриджі виходять з ладу фотобарабан, вали, ракилі і інші деталі. Але це зовсім не означає, що після цього картридж потрібно викинути, так як його можна легко відновити, замінивши деталі, що вийшли з ладу. Зазвичай відновлення картриджа лазерного принтера можна виконати близько 5 разів, після чого потрібно буде придбати новий, наприклад, на сайті http://www.ua.averoprint.com/.

Загалом, заправка картриджа лазерного принтера може виконуватися близько 15 разів – 5 відновлень (по 2-3 засипки тоннеру на кожне відновлення). Деякі виробники встановлюють на свою оргтехніку спеціальні лічильники, які роблять неможливу роботу принтера без заміни картриджа на оригінальний, проте і такі лічильники вже навчилися «обнуляти». Додатковим позитивом є і те, що з кожним роком все більше виробників більш лояльно ставляться до заправки лазерних картриджів і відмовляються від установки подібних лічильників.

Також хотілося б відзначити, що, якщо ви не знаєте, як самому заправити картридж лазерного принтера, то краще довірити це професіоналам – так буде дешевше.

Категория: Полезные советы | Просмотров: 39 | Дата: 27.08.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте