Які гаджети подарувати на Новий рік

що подарувати на Новий рікВже час замислитися про новорічні подарунки

Новий рік прийде вже за декілька місяців. Якщо ви ще не знаєте, що подарувати близьким, час починати ворушитися і думати в цьому напрямку. Ми ж спробуємо вам допомогти. У цій статті ми зібрали декілька гаджетів і аксесуарів, які можуть стати по-справжньому корисними і оригінальними новорічними подарунками.

Гаджети, які можна подарувати на Новий рік

Навушники

Універсальним подарунком на Новий рік можуть бути навушники. Особливо бажаним подарунком на теперішній час є бездротові навушники, такі як, наприклад, Tronsmart Encore Spunky Buds, представлені на сайті https://tronsmart.ua/audio/tronsmart-encore-spunky-buds. Безпровідні навушники – це універсальний аксесуар, тому що його можна використовувати для різних сучасних гаджетів. Саме вони здатні подарувати не лише якісний звук, але й ще зручність користування

Універсальний тримач для смартфона або планшета

Гнучкий тримач для смартфона або планшета являє собою досить просту конструкцію. Це – гнучка «нога», на одній стороні якої знаходиться кріплення-прищіпка для кріплення до столу або іншої площині, на інший – «клешня» для утримання смартфона або планшета.

Незважаючи на простоту, аксесуар може виявитися вельми корисним подарунком. Він буде корисний, в першу чергу, людині, яка часто використовує смартфон або планшет в якості другого монітора.

Повербанк

Повербанк – найбільш універсальний подарунок на Новий рік. У світі, де люди не розлучаються зі смартфонами та іншими електронними гаджетами, всі потребують додаткового сховища для енергії.

Мабуть, зовнішні акумулятори не особливо потрібні тільки самим закоренілим домосідам. Але для будь-якої людини, яка регулярно вибирається з дому, повербанк стане відмінним подарунком на Новий рік.

«Розумна» лампочка

Смарт-лампочка – оригінальний подарунок на Новий рік для любителя розумних пристроїв. Людина, яка любить експериментувати з оформленням свого житла, високо оцінить можливість експериментувати з кольором освітлення.

«Розумна» лампочка може стати в нагоді навіть тому, хто досить рідко буває вдома. Завдяки можливості керування через інтернет, користувач зможе включати і вимикати світло, перебуваючи хоч на іншій півкулі Землі, створюючи таким чином ілюзію того, що будинок не пустує.

Розумну лампочку можна дарувати зі словами «Я вирішив привнести ще трохи світла в твоє життя», що вирішує проблему вибору новорічного поздоровлення.

Категория: Полезные советы | Просмотров: 194 | Дата: 23.09.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте