Як вибрати стенд для школи

Як вибрати шкільний стенд Шкільні стенди – інформативно та корисно

Оформлення в школі грає не останню роль в освітньому процесі. Стенди, що постійно знаходяться в полі зору учнів, а також їх батьків, не тільки несуть в собі інформацію, але і допомагають у навчальному партнерстві. Такі стенди для школи повинні бути цікавими і зрозумілими для всіх.

Як же вибрати відповідний стенд, щоб він був максимально корисним? Давайте розбиратися в цьому питанні разом.

Як вибрати шкільний стенд для школи

Перш за все потрібно визначитися з тематикою або напрямком. Наприклад, якщо стенд розташовуватиметься в фойє, то інформація, що знаходиться на ньому, повинна добре читатися, бути зрозумілою, написаною великим шрифтом.

Стенд, що знаходиться в профільному кабінеті, теж послужить не тільки привабливим оформленням класу, а й буде корисний для вчителя і для школярів. В даному випадку вони служать наочним посібником в процесі роботи.

Вибираючи наочні посібники для класу, варто звернути увагу на розмір. Класний куточок повинен бути максимально помітним для учнів і, бажано, з найбільшою кількістю кишень для тематичних блоків. Так, наприклад, класний куточок 5 класу може містити розклад уроків, список учнів, перелік іменинників, афіша майбутніх розважальних заходів і таке інше.

Звертайте увагу, з якого матеріалу буде виготовлений інформаційний стенд. Подібні інформаційні стенди купують для довготривалого використання, і матеріал повинен бути міцним. Адже при появі яскравої таблички багато хлопців захочуть, не тільки подивитися на неї, але й спробувати на дотик і міцність.

Види стендів для школи

Найбільшою популярністю користуються наступні стенди для школи:

  • Інформаційні стенди. На них найчастіше розміщують інформацію про школу, оголошення, розклад занять, дзвінків, роботи гуртків і секцій, план роботи на тиждень для викладачів, а також всю необхідну інформацію для батьків.
  • Освітні або наочні посібники. Такі наочні посібники дуже корисні для спеціалізованих кабінетів. Цікаві та захоплюючі факти, формули і правила, схеми та зображення. Це відмінні помічники на уроці і вчителям, і школярам. Ще тут може розміщуватися виставка кращих робіт учнів.
  • Стенди результативні. На них може розміщуватися інформація про результати іспитів, підсумки олімпіади або конкурсів, а також дошка пошани кращих і успішних учнів за підсумками семестру або року.
  • Куточок здорового життя. На них буде розміщена інформація про здоров'я, профілактику захворювань та оповіщення про огляди у лікарів.
  • Стенди, присвячені безпеці. Ці стенди розташовуються переважно в актових залах, кабінетах ОБЖ і спеціалізованих кабінетах. У початковій школі вони допомагають вивчати правилам дорожнього руху.
Категория: Полезные советы | Просмотров: 375 | Дата: 19.02.2020 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте