Як вибрати орхідею

Як правильно вибрати орхідеюЧому важливо знати, як вибрати орхідею

Для недосвідчених квітникарів орхідея не найкращим вибором. Адже, ця квітка відрізняється великою примхливістю і може не прижитися без створення необхідних умов. Якщо ж ваше бажання непереборно, то кращим сортом для кімнатних умов стане орхідея Фаленопсис.

Придбати її краще в спеціалізованому квітковому магазині, де ви обов’язково зіткнетеся з великим асортиментом орхідей, який може викликати замішання при виборі найкращої. Щоб зрозуміти, як вибрати орхідею при покупці, пропонуємо ознайомитися з основними правилами, яких потрібно дотримуватися.

Як правильно вибрати орхідею

Після того, як ви визначилися з сортом орхідеї, що вас зацікавив, треба вибрати квітку в горщику. Для цього уважно огляньте його та прощупайте. Зазвичай буває так, що орхідея, до того, як потрапити в магазин, та й в торговому закладі, знаходиться в далеко не кращих умовах для проростання. Після придбання таких екземплярів можуть виявитися небажані захворювання і небезпечні шкідники квітки. Через це орхідея може загинути, навіть якщо ви створили їй ідеальні умови.

Щоб зрозуміти, як вибрати орхідею, варто звернути увагу на наступні моменти:

  • На квіткових горщиках повинна бути етикетка або наклейка, де надрукований текст з докладним описом умов утримання.
  • Якщо, при виборі орхідеї, ви виявили викривлене стебло, то це означає, що рослина росла в кімнаті, де було недостатньо повітря.
  • Всі частини квітки повинні бути пропорційно розвинені, що говорить про здоровий стан орхідеї .
  • Якщо у листя наявна коричнева окантовка, це означає, що не витримані параметри вологості повітря в приміщенні, де росла квітка.
  • Жовтизна нижніх листків орхідеї може свідчити про дефіцит мінерального живлення або місце розташування рослини було недостатньо освітлено.

Купуючи фаленопсис в магазині, треба бути дуже уважним, оскільки саме в подібних місцях орхідеї страждають від неправильного догляду некваліфікованих продавців. Гігієна рослин там теж не знаходиться на належному рівні, а тому наявність різних шкідників і спор грибків не рідкість для таких місць. Якщо орхідея постояла там 1-2 тижні, здоровою її можна назвати з великою натяжкою.

У зв'язку з цим, щоб купити рослину, не заражену шкідниками і хворобами, в обов'язковому порядку треба дізнатися у продавця дату завезення і звернути увагу на умови, в яких перебуває квітка. Полку, на якій стоять горщики з квітами, повинна відрізнятися чистотою і сухістю. У піддонах горщиків не повинна бути присутня вода, а матеріал, з якого виготовлені горщики, повинен бути прозорим і мати отвори для вентиляції на дні і бічних стінках.

Категория: Полезные советы | Просмотров: 465 | Дата: 28.06.2020 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте