Як вибрати гідрокостюм для підводного полювання

гідрокостюм для підводного полюванняЧому важливо вміти вибрати гідрокостюм для підводного полювання

Гідрокостюми для підводного полювання мають ряд відмінних функціональних особливостей. Правильний вибір дозволить мисливцеві перебуває тривалий час у воді, а також безперешкодно освоювати ази підводного полювання не відволікаючись на спорядження.

Підводне полювання передбачає тривале перебування мисливця у воді. В процесі пошуку риби і перспективних місць для полювання втрачаєш лік часу, і, як наслідок, проводиш у воді по кілька годин. І щоб не отримати переохолодження або гіпотермічний шок потрібно обов’язково використовувати якісний, правильно підібраний за розміром гідрокостюм.

Тільки при дотриманні цієї умови перебування у воді буде комфортним, що безпосередньо позитивно вплине на результат самого підводного полювання. Обумовлено це тим, що нормальна температура людського тіла складає 36,6 градусів, а через шкіру людина втрачає 95% власного тепла. І навіть перебуваючи в дуже теплій воді, через певний час ми все одно змерзнемо. Тому наявності гідрокостюма на людському тілі в процесі підводного полювання, плаванні або просто знаходженні у воді – це більше необхідність, ніж данина моді.

Гідрокостюм для підводного полювання, представлений на сайті https://batiskaf.ua/, забезпечує необхідну гідроізоляцію, зберігаючи тепло, вироблене нашим тілом, і захищає від зовнішніх пошкоджень, викликаних зовнішніми умовами середовища.

Яким має бути гідрокостюм для підводного полювання

Класичний гідрокостюм для підводного полювання – це костюм, виготовлений з неопрену, який завдяки спеціальному складу відмінно зберігає тіло людини в теплі, при цьому не сковує рухи і складається з двох частин.

Гідрокостюм для підводного полювання складається з двох основних частин:

  1. Куртка. Вона виготовлена з неопрену, не має блискавок, застібається в паховій зоні за допомогою спеціальних кліпс і одягається через голову. Особливістю гідрокостюма для підводного полювання є наявність відкритої пори на внутрішній частині костюму, яка ніби на присосках прилипає до шкіри людини, при цьому зберігаючи тепло. Зовнішня частина гідрокостюма дубльована нейлоном і покликана захищати тіло людини від зовнішніх впливів несприятливого середовища. На гідрокостюмі є спеціальні захисні вставки на ліктях для захисту від пошкоджень.
  2. Штани. Виготовляються з неопрену, щільно прилягають до тіла та можуть бути двох типів: короткі (без лямок) і довгі, відповідно типу Long john (з лямками). Класичні штани гідрокостюма для підводного полювання мають внутрішню відкриту пору і зовні покриття нейлоном. На колінах розташовані спеціальні вставки для захисту від порізів.
Категория: Полезные советы | Просмотров: 35 | Дата: 23.11.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте