Що подивитися в Угорщині

відпочинок в УгорщиніВідпочинок в Угорщині приваблює ще більше туристів

Ця прекрасна країна вабить своєю чудовою культурою і красивими архітектурними пам'ятками. Вона не тільки цікава яскравими пам'ятками, а й традиційними стравами, дуже смачною водою і, звичайно, історією. Що обов'язково повинно входити в список туриста, який хоче побувати в Угорщині? Чим так приваблює Угорщина?

Ця дивовижна країна знаходиться по сусідству з Україною. Багато туристичних агентств пропонують відпочинок в Угорщині, рекомендуючи найбільш незрівнянні і цікаві місця. І тут точно є на що подивитися. Чудова культура, стародавня архітектура і особливий національний колорит привертають увагу. Ви можете прогулятися по красивим парковим зонам, помилуватися пам'ятками, а також відпочити в найрозкішніших ресторанах.

Дістатися до Угорщини не складно. Крім цього, ви зумієте самостійно підібрати для себе найідеальніший тур. Але перед цим варто заздалегідь подбати про обмін валюти. Курс обміну валют в Чернівцях досить різний. Щоб знайти найвигідніший курс валют в Чернівцях на сьогодні, можна звернутися в обмінку Чернівців. Обмінник в Чернівцях obmenka пропонує найвигідніший курс валют на сьогодні та дозволяє забронювати його на 1 годину. Чим вигідніший курс валют в Чернівцях вам вдалося знайти, тим більш вигідним буде обмін валют в Чернівцях, і вам вдасться зекономити чимало коштів для відпочинку в Угорщині.

Що подивитися в Угорщині

Якщо ви тільки починаєте знайомство з Угорщиною, обов'язково відвідайте наступні п'ять особливо привабливих місць:

  • Будапешт. Чудове місто, яке є столицею Угорщини. Його особливість – будівля парламенту, яка сподобається шанувальникам прекрасного поєднанням різних стилів. Ліпнина будівлі має дуже цікаве підсвічування. Також варто пройтися до ланцюговому мосту Сечені, відвідати державний оперний театр і купальні Сечені і Геллерт.
  • Базиліка Святого Адальберта. Це головний католицький храм угорської держави, який розташований в місті Естергом. Він складається з мармурових колон і статуй, а багата мозаїка вражає уяву.
  • Вишеградська фортеця. У містечку Вишеград розташований старовинний замок, який звели стародавні римляни. Його використовували для захисту від загарбників, а також тут був заточений граф Дракула. Погуляти по такій будівлі, напевно, захоче кожен турист.
  • Озеро Балатон. Це один з найпопулярніших курортів, де можна порибалити і оздоровитися. На озері влаштовують яхтові прогулянки, а навколо нього розташовані найкращі ресторани і готелі.

Угорщина знаменита своєю красою. Відвідайте її найкращі місця і відкрийте для себе цю країну з абсолютно іншого боку.

Категория: Отдых и туризм | Просмотров: 384 | Дата: 30.05.2020 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте