Українці вважають, що побороти корупцію заважає менталітет

корупція в УкраїніНі для кого не секрет, що впродовж усієї історії існування незалежної України, громадяни нашої країни живуть пліч о пліч з корупцією, як побутовою, так і у владних колах. Незважаючи на чисельні заяви багатьох українських політиків про рішучу боротьбу спрямовану на викоренення корупції в нашій країні, реальних позитивних зрушень в цьому питанні немає.

Більш того, українські громадяни впевнені, що повністю позбутися від такого явища, як корупція, в нашій країні не вдасться. Про це повідомляє сайт українських новин ukr.media.

Про це розповіли представники Фонду «Демократичні ініціативи». Для отримання достовірної інформації вони провели дослідження в рамках Програми сприяння громадської активності «Приєднуйся!». Так, фахівці провели опитування, до участі в якому залучили 2073 респондента, які проживають на всій території України, за винятком окуповані Донбас і Крим.

Згідно з оприлюдненими даними соцопитування, 42% жителів нашої країни переконані, що виправдати вручення подарунків заради отримання особистої вигоди ні у кого і ніколи не вийде. До того ж, 29% впевнені, що боротьба з корупцією – це ефективний крок на шляху до повної європеїзації. Однак в деяких ситуаціях вручення подарунків з певною метою все ж повинні мати місце.

У свою чергу, 54% українських громадян заявили, що корупція щільно засіла в Україні і викорінити її не вийде, адже «підмазування» грошима і подарунками – це невід’ємна частина українського менталітету.

Категория: Общество, политика | Просмотров: 72 | Дата: 01.06.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте