Дитячі садки у Львові

Вибір дитячого садочка для дитини, попри постійно зростаючу кількість дошкільних закладів (з дуже різноманітними пропозиціями), – справа непроста, і, звичайно, не слід ставитися до неї легковажно. Шукаючи хороший дитячий садок у Львові, повний перелік яких представлений тут, перш за все треба створити список критеріїв, і згідно з ними шукати відповідний дитсадок.

Звичайно, скільки батьків – стільки думок. Для одних основним чинником у виборі дитячого садка буде його місцеперебування, а для інших – широкий спектр видів діяльності. Що з цього головніше вирішувати тільки вам.

Яким має бути гарний дитсадок?

Ось короткий опис критеріїв, які допоможуть вибрати найкращий дитячий садок для дитини:

  1. Розташування. Відстань дитячого садочка від місця проживання (або місця роботи, місця проживання бабусь і дідусів) впливає на багато речей. Дитячий садок, розташований недалеко від дому, безумовно, комфортний, бо не вимагає ранкових поїздок, перебування в пробках.
  2. Безпека. Це дуже важливий аспект при виборі дитячого садка. Безпечний дитсадок повинен звести до мінімуму всі фактори, які можуть вплинути на здоров'я дітей. Заклад повинен подбати про забезпечення спеціальних сходів для малечі, належних поверхів, закритих підсобних приміщень та ряду інших речей. Найкраще перевірити, чи безпечним є місце під час відвідування дитячого садка. Не бійтеся запитати керівництво та персонал дитячого садка про речі, які цікавлять або викликають занепокоєння.
  3. Персонал. Незалежно від того, вихователька це чи допоміжний персонал, всі вони мають характеризуватися високою особистісною культурою, володіти навичками спілкування, мовною коректністю, повагою та симпатією до дітей. Під час відвідування дитячого садка, що вас цікавить, спробуйте звернути увагу на те, як поводяться його працівники – чи вони комунікативні, відкриті та чи викликають у нас симпатію та довіру. Перше враження тут дуже важливе.
  4. Програма дошкільної освіти. Усі дитячі садки, які мають запис до реєстру закладів, зобов’язані впроваджувати основну навчальну програму, виконання якої контролюється міністерством освіти та науки України. Керівник дитсадка повинен повідомити батькам про те, як саме та в який час реалізується у навчальному закладі основна навчальна програма. Окрім неї, кожен дитячий садок виконує власні програми, пов'язані з профілем дитячого садка.
  5. Гуртки. Крім базових занять (що є результатом виконання основної навчальної програми), більшість дитячих садків пропонують мовні, ритмічні, мистецькі, танцювальні та багато інших занять. Деякі з цих видів діяльності додатково оплачуються, а ціна інших включається до фіксованої плати за дитячий садок. Вибираючи дитячий садок, слід звернути увагу на те, чи будуть запропоновані заходи привабливими для дитини та людей, які будуть їх викладати.

І пам’ятайте, що занадто багато занять – це погано для дитини (особливо для віку 2,5-3 років), тому що це велике перенавантаження. Слід враховувати, що дитячий садок – це також місце для вільної діяльності наших дітей та налагодження взаємодії з однолітками, для чого дітям також потрібно відводити час.

Категория: Общество, политика | Просмотров: 315 | Дата: 21.09.2021 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте