Що вам потрібно знати про освіту в Канаді

Затребувана освіта в Канаді є дуже високим пріоритетом держави. В країні існує система державної освіти, яка надається, фінансується і управляється федеральними, провінційними та місцевими органами влади.

Юрисдикція державної системи освіти, а також її навчальна програма контролюються кожної провінцією. В результаті можна очікувати незначних відмінностей в освітніх системах кожної провінції (тип пропонованих програм, мінімальний і максимальний вікові вимоги і т. д.), Але схожість в цих системах набагато переважує відмінності.

Освіта в Канаді зазвичай ділиться на чотири етапи:

  • дошкільна;

  • початкова;

  • середня і фундаментальна наукова або вища освіта, яка включає програми коледжів і університетів;

  • професійно-технічна.

Більш детально про кожен напрям можна дізнатися в інформаційній агенції Мудра, де вам можуть надати детальну інформацію про обрані школи, коледжі, університети та умови вступу до них.

Початкова освіта

Цей рівень проходить від дитячого садка або 1 класу (віком від шести до семи) і до 8 класу (у віці від 13 до 14 років). Навчальний рік зазвичай триває з вересня до червня наступного.

Вища освіта

Також відома як середня школа. Цей рівень проходить від 9 класу (у віці від 14 до 15 років) до 12 класу (у віці від 17 до 18 років). У Квебеку студенти відвідують середню школу до 16 років. Потім вони можуть перейти до CEGEP – дворічного коледжу, який фінансується державою, де студенти можуть отримати або диплом про підготовку до університету, або диплом про професійну освіту.

Післядипломна освіта

Канада має широку мережу коледжів та університетів, які пропонують одні з найкращих середніх навчальних закладів у всьому світі.Канада має багато міжнародно визнаних університетських програм, розташованих як у міських, так і в сільських регіонах по всій країні. Ступені, присуджені канадськими університетами, як правило, визнаються еквівалентними рівнів інших університетів у всьому світі.

Університетський рік зазвичай триває з вересня по квітень або травень і складається з двох семестрів, або термінів. Багато вищих навчальних закладів пропонують можливість проходити курси в третьому семестрі протягом літніх місяців.

Навчання англійською та французькою мовами

Міжнародні студенти можуть обрати одну з двох офіційних мов Канади. Деякі заклади можуть пропонувати навчання обома мовами, хоча учням не потрібно вільно володіти одразу обома мовами для відвідування школи будь-якого рівня в Канаді.

По всій території країни основною мовою освіти на рівні школи є англійська. Незалежно від основної мови навчання, французьку або англійську як другу мову, як правило, викладають з раннього віку.

Категория: Образование, наука | Просмотров: 44 | Дата: 15.08.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте