Як вибрати автошколу

Як вибрати автошколу правильноЧому важливо знати, як вибрати автошколу

Від вибору автошколи залежить ваш успіх під час здачі іспитів в сервісному центрі, рівень підготовки а також комфорт навчання. Щоб правильно вибрати автошколу, важливо орієнтуватися не тільки на бюджет (хоча це також один з ключових критеріїв вибору), але і на багато інших характеристик. Наприклад, деякі автошколи пропонують навіть можливість вивчення ПДР онлайн.

Перш за все, автошкола повинна мати хорошу репутацію та високий відсоток успішної здачі іспитів випускниками. Вона повинна працювати законно і підходити вам за суб'єктивними показниками – розташуванню, ціновій політиці і т.ін. Тільки розглянувши все це детально, можна буде зрозуміти, в яку автошколу краще піти вчитися саме вам.

Щоб правильно вибрати автошколу, зверніть увагу на наступні моменти:

  • Зручність розташування.
  • Стан класів і навчальної площадки.
  • Стан автопарку.
  • Кваліфікація інструкторів.
  • Наявність ліцензії та її термін дії
  • Вартість навчання.

Як вибрати автошколу

Зручність розташування

Навчання в автошколі має на увазі не менш 100 годин теоретичних занять і 40 годин практики. Відвідувати її доведеться часто – мінімум 2-5 разів на тиждень, залежно від обраного графіка.

При цьому не так важливо, де знаходиться головний офіс, як те, де розташовані філії з обладнаними аудиторіями для навчання. Саме клас вам доведеться відвідувати найчастіше. Відповідно, якщо він буде в пішій доступності від будинку або роботи – це найкращий варіант. В такому випадку ви зможете відвідувати уроки відразу після закінчення робочого дня або перед його початком.

Наступний критерій який допоможе зрозуміти, як вибрати автошколу – розташування навчальної площадки. Уроки з водіння починаються саме звідси, і їх також буде досить багато. Тому вам повинно бути зручно добиратися до місця практичних занять.

Стан класів і навчальної площадки

Щоб правильно вибрати автошколу, далі зверніть увагу на стан аудиторій та майданчики для практичних занять. В наші дні якісній школі класи обов'язково обладнані сучасними меблями, укомплектовані навчальними матеріалами та стендами. Це вказує на високий рівень роботи школи, а також гарантує вам комфорт під час вивчення теорії, що допоможе в майбутньому успішно скласти тести ПДР. Гарне, світле приміщення в офісній будівлі підходить для якісного навчання найкраще.

Розгляньте майданчик для практичних занять по фото або відвідайте особисто. Він повинен бути з хорошим, якісним асфальтовим покриттям, без ям, вибоїн. Нова, добре видима розмітка обов'язкова для якісного навчання. Тут також повинні бути такі елементи, як «вісімка», «дворик», «тунель», «переїзд», «змійка». Якщо «змійки» немає, в наявності повинні бути спеціальні фішки, які інструктор розставить при вивченні вправи. На майданчику повинні бути дорожні знаки, перехрестя, естакада.

Стан автопарку і кваліфікація інструкторів

Ще одним критерієм комфортного і якісного навчання є гідний автопарк. Автошкола повинна надавати навчання на сучасних автомобілях. Вибір авто повинен бути досить великий. Так ви зможете підібрати таку ж або максимально схожу марку і модель, на якій далі плануєте їздити. Автошкола повинна надавати достатній вибір автомобілів з механікою і з автоматичною коробкою передач.

Зверніть увагу на досвід і кваліфікацію інструкторів, а також на те, наскільки вони для вас приємні. Часто автошколи дають можливість самому вибрати інструктора. Поспілкуйтеся з людиною, відвідайте пробне заняття. Ви побачите, наскільки приємно чи ні вам буде вчитися під його керівництвом. Окрему увагу приділіть аналізу досвіду і кваліфікації викладацького складу.

Наявність ліцензії та її термін дії

Автошкола повинна бути акредитована Головним сервісним центром МВС України. Перелік організацій можна подивитися на офіційному сайті структури. Там же зазначено і термін акредитації. Зверніть увагу, що на навчання в автошколі йде від 2 до 4 місяців. Плюс додайте пару тижнів або навіть місяць на вирішення організаційних питань, реєстрацію, здачу іспитів. Термін акредитації автошколи не повинен закінчитися в цей час. Відраховуйте час від дати, з якої почне займатися ваша група.

Категория: Образование, наука | Просмотров: 130 | Дата: 04.04.2021 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте