Книги для підвищення впевненості в собі у дівчат

Уже давно минули ті часи, коли ідеальна жінка уявлялася скромною, тихою, покірною і ледь невпевненою в собі, таким собі крихітним слабким створінням, яке оберігається мужніми чоловіками. Наразі усе це відійшло в минувшину й сильні, впевнені в собі дівчата підкорюють світ на рівні з хлопцями. Впевнену жінку легко помітити в натовпі, а от відвести захоплений погляд вже важче.

Переконані, що кожна хоч раз уявляла себе на місці такої дівчини, якій до ніг падає усе, чого вона забажає. Тож годі уявляти – хапайте ручку й папірець і записуйте корисні книжечки, що запалять вогник впевненості у ваших очах.

Надихаючі книги для дівчат

«Чемні дівчатка потрапляють у Рай, погані - куди забажають»

З самого дитинства ми чуємо, що дівчата мають бути слухняними, що це ж непристойно лазити на дерева чи бавитися у козаків-розбійників з хлопчаками. Згодом, уже підростаючи, з’являється добре знайоме «Ти ж дівчинка!», яке перекреслює нанівець усе, чого насправді ми могли б досягти, але це ж не жіноча справа, дівчата таким не займаються і таке інше.

Уте Ергардт розвінчує ці нав’язані суспільством канони про жінку, її роль у суспільстві, родині та колективі. Адже позбувшись їх стаєш по-справжньою вільною, припиняєш боятися отого зловісного «А що про мене подумають?» і починаєш жити у своє задоволення. А це вже перший крок до щастя.

«Місто дівчат»

Ця книга безперечно буде цікавою для дівчат, бо головна героїня Вівіан заворожує з перших сторінок. І саме вона проведе читачок дорогою запаморочливих пригод, круговерті подій. На цьому шляху буде все: знайомства із зірками, незвичайні театральні постановки, нестримний секс, ріки алкоголю та ще безліч всього. Готуйтеся пронестися на каруселі богемного життя і відчувати на обличчі подих внутрішньої свободи.

«Сила твоєї кішечки»

Серед великої кількості книг з психології для дівчат одразу впадає в око книга Кари Кінг з доволі інтригуючою назвою «Сила твоєї кішечки». Так, у ній авторка спробувала зібрати поради про стосунки з чоловіками, як отримувати від них бажане. Однак цим не обмежується, адже насамперед письменниця вчить шанувати себе, любити, виховувати в собі впевненість.

«Становлення»

Автобіографічний роман Мішель Обами безперечно в топі книг про сильних особистостей. Перша леді Америки розповідає свою історію становлення, дотепно й оптимістично описує історії розчарувань та досягнень, подій, які лишились яскравим спогадом. Її стиль оповіді настільки щирий, що читання книги схоже на посиденьки з близькою подругою. Та попри цю легкість Мішель Обама має незламну внутрішню міць, шматочок якої хочеться відкраяти і собі.

«Неймовірні. П’ятнадцять жінок, які творили мистецтво та історію»

Скільки б розумних книг для саморозвитку не було написано, але що може надихати більше, ніж приклади реальних персон? Бріджит Квінн знайомить ближче з жінками, які поряд з чоловіками творили мистецтво та історію загалом, розповідаючи не тільки про їхні досягнення, але й розкриває ті перепони, які їх намагалися стримати чи зламати. Деякі з тих проблем залишилися далеко позаду, а деякі, такі як гомофобія і сексизм, і досі турбують суспільство.

Категория: Культура, искусство | Просмотров: 6731 | Дата: 10.11.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте