Електрична тепла підлога: особливості та переваги

переваги електричної теплої підлоги«Тепла підлога» – гарантія комфорту в вашій оселі

На сьогоднішній день велика увага приділяється умовам побуту. І це просто так, адже власний затишний будинок – це тиха гавань, затишком якої можна насолодитися після важкого робочого дня, забувши про всі проблеми і стреси. Не секрет, що крім візуальної складової, затишне житло повинно бути комфортним. Наприклад, в холодну пору року, воно повинно досить добре опалюватися, щоб не виникало необхідності одягати в будинку теплі зимові речі.

На щастя, останнім часом завдяки розвитку технологій «тепла підлога» стала дуже актуальною серед людей. «Ноги повинні бути в теплі», напевно, кожен чув цю народну мудрість. Вона не позбавлена підстав, адже велика кількість тепла йде саме через нижні кінцівки. Саме тому тепла підлога є вкрай необхідним атрибутом не тільки в приватному будинку, алей в квартирі..

Види «теплої підлоги»

Сучасний ринок пропонує дві принципово різних технології: існує водяна, а також електрична тепла підлога. Водяна – є мережею опалювальних з'єднань, що складаються з труб, які й забезпечують підвищення температури поверхні підлоги. Електрична – відповідно, працює за допомогою електричного струму.

Переваги електричної підлоги, представленої на сайті https://elektroobogrev.com.ua/, очевидні. Для її монтажу не потрібно брати дозвіл для підключення до загальної опалювальної системи, відсутній ризик затопити сусідів, які живуть поверхом нижче, через прорив або пошкодження труб, які проводить теплоносій. Також використовується менша вага бетонної стяжки, існує можливість більш швидкого коригування температури, а також можливість включення в будь-який час року, не чекаючи початку опалювального сезону.

Принцип роботи і монтаж електричної «теплої підлоги»

Принцип роботи електричної «теплої підлоги» досить простий. Основним елементом є електричний кабель, який перетворює електроенергію в тепло. Електрична тепла підлога в бетонну стяжку монтується також, як і водяна, істотною відмінністю є лише маса та обсяг конструкції.

Перед початком монтажу слід прибрати верхнє покриття, потім вичистити підлогу від усього сміття, яке накопичилося за весь час. Далі слід виконати теплоізоляцію підлоги з метою економії електрики. Потім виконується прокладка безпосередньо нагрівального елементу, після чого вже проводиться заливка бетонної стяжки.

Дуже важливо правильно підібрати нагрівальний елемент для електричної «теплої підлоги». Оптимальніше за все це зробити за допомогою консультантів або ж фахівців, які будуть виконувати монтаж цього устаткування.

Матеріал підготовлений за допомогою сайту Elektroobogrev – https://elektroobogrev.com.ua

Категория: Климат | Просмотров: 45 | Дата: 04.07.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте