Основні види зовнішньої реклами

зовнішня реклама Що таке зовнішня реклама та її різновиди

Зовнішня реклама є дуже ефективним методом просування певного бренду. Сучасні види зовнішньої реклами дозволяють кожній компанії або організації підібрати найбільш підходящий за ціною і якістю варіант.

Під дане поняття підходить будь-яка інформація рекламного характеру, розміщена на відкритій місцевості. При цьому, інформація може бути не тільки текстової, але й графічної. Встановлюють таку рекламу, як правило, на стаціонарних або тимчасових конструкціях. Її повинно бути добре видно з різних ракурсів, щоб якомога більше людей дізналися про пропонований товар або послугу. Найпростішим прикладом зовнішньої реклами є об’ємні літери, знайти які можна тут.

Існує кілька видів зовнішньої реклами, що відрізняються між собою засобами донесення інформації:

  • Великогабаритний плакат.
  • Мультивізійні установки.
  • Конструкції на дахах та інші.

Великогабаритні плакати

Будь-яке рекламне агентство в першу чергу рекомендує розміщення реклами на плакатах, що мають щитову конструкцію. Такий вид, за рахунок великомасштабного формату, є дуже ефективним і відносно недорогим варіантом. Хоча вартість значною мірою буде залежати від місця, де буде розміщений ваш банер.

Мультивізійні установки

Мультивізійні установки часто можна зустріти у великих містах. Вони являють собою розташовані щільно один до одного вертикальні призми, які одночасно повертаються кожні 8 секунд. Такий метод розміщення реклами дозволяє розміщувати на одному місці інформацію відразу трьох компаній, так як призми, що повертаються, є тригранними.

Конструкції на дахах

Рекламні конструкції на дахах також досить ефективні і користуються попитом у рекламних агентствах. Інформацію, що розміщена на таких носіях, видно здалеку і вона обов’язково привертає увагу.

Плюси і мінуси зовнішньої реклами

Серед позитивних сторін зовнішньої реклами варто назвати відсутність можливості відключити її, як, наприклад, в Інтернеті. Також, в порівнянні з іншими видами реклами, цей спосіб є одним з найдешевших.

Що ж стосується недоліків, тут варто сказати, що навіть сучасна світлова зовнішня реклама може псувати зовнішній вигляд будівель, тому спеціально для неї часто доводиться зводити тимчасові конструкції.

Категория: Интернет, маркетинг | Просмотров: 862 | Дата: 06.05.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте