Корпоративні сумки з логотипом

сумки з логотипомБрендована сумка з логотипом – важливий елемент маркетингу

Залежно від цілей використання брендована сумка може мати різноманітність розмірів, форм, кольору і дизайну. Щоб якість виробу збереглася надовго, а текстиль став частиною вашого корпоративного стилю оберіть правильну технологію нанесення друку. Вона, в свою чергу, залежить від мети, яку ви перед собою ставите: реклама на виставках, бонуси споживачам, подарунки співробітникам або партнерам, корпоративна символіка.

Також, вибір технології нанесення фірмових знаків і зображень впливає на носибельність готового виробу, а також його стійкість до постійного прання. Якщо ви хочете, щоб ваш виріб був максимально унікальним, то варто використовувати сумки, виготовлені на замовлення, з прикладами яких можна ознайомитися на сайті https://eurosumka.com.ua/g3311163-izgotovlenie-sumok-zakaz.

Методи виготовлення сумок з логотипом

Основні методи нанесення логотипу на сумки:

  • Прямий повнокольоровий друк дозволяє швидко звернути на себе увагу клієнта, завдяки живим фотографіям, реалістичним принтам і яскравим логотипам. На тканину переноситься будь-який малюнок або напис, незалежно від складності, кольорової палітри та розміру. Такий вид друку використовують для брендування сумок в якості подарунків партнерам, а також для внутрішньої корпоративної продукції. Прямий друк витримує більше 40 циклів прання без втрати якості, що дозволяє надовго зберегти первинний зовнішній вигляд сумки з логотипом.
  • Друк флекс-плівками дозволяє зробити сумку яскравою і впізнаваною швидко і бюджетно. Для створення "wow-ефекту" рекомендується використовувати плівку з блискітками або флоком. Цей метод друку дозволяє переносити на матеріал логотипи, елементи і написи одного кольору без градієнтних переходів. Перевага: швидкі терміни виготовлення, бюджетність, а також можливість замовити виріб від 1 штуки. Рекомендується вибирати брендування сумок флекс-плівками для участі в промо-акціях, виставках і презентаціях, щоб підвищити впізнаваність бренду і виділитися на тлі конкурентів.
  • Шовкотрафарет – одна з найстійкіших технологій нанесення малюнка на тканину. Фарба дозволяє переносити зображення будь-яких кольорів і складності. Особливістю шовкотрафарету є друк золотом і сріблом, які привертають до себе максимальну увагу. Виготовляється така сумка протягом 4-7 днів, і ідеально підходить для великих тиражів. А це говорить про те, що шовкотрафаретний друк – найвигідніший варіант для комерційних проектів і замовлень.

Переваги сумок з логотипом для вашого бренду?

Виготовлення сумок з фірмовим логотипом – важлива частина реалізації ефективної рекламної кампанії. Адже їх використання допомагає підвищити впізнаваність бренду, виділити ваш логотип серед конкурентів, охопити більшу аудиторію нових клієнтів і навіть підвищити продажі. А функціональність тканинних сумок дозволяє ходити з ними на ринок, в магазин, спортзал і навіть брати в подорожі або відрядження.

Щоб отримати найкращі результати, використовуйте сумки злоготипом для промо-акцій, проведення рекламних кампаній, конференцій та інших корпоративних заходів.

Категория: Интернет, маркетинг | Просмотров: 74 | Дата: 11.12.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте