Як вибрати інтернет-провайдера

Як правильно вибрати інтернет-провайдераЧому варто знати, як вибрати інтернет-провайдера

Вибрати інтернет провайдера не так просто, як здається на перший погляд. Не кожна людина розбирається у всіх тонкощах підключення до «мережі», тому може вибрати не самого вигідного для себе провайдера. Обіцянки багатьох компаній-провайдерів виглядають досить привабливо.

Але чи відповідають вони дійсності? Давайте спробуємо розібратися з тим, як правильно вибрати інтернет-провайдера.

Корисні поради, як вибрати інтернет-провайдера

Пропонуємо розглянути основні параметри, на які слід звертати увагу при виборі інтернет-провайдера.

1. Тип підключення

Сучасним користувачам доступні наступні технології підключення:

  • ADSL – підключення до мережі за допомогою телефонного кабелю і модему. Плюс – для підключення може використовуватися вже існуюча телефонна лінія, без необхідності проведення кабелів. Мінус – більш низька швидкість, ніж у окремої магістральної оптоволокновой лінії.
  • Оптоволокно – окрема виділена магістральна лінія, що забезпечує високошвидкісний доступ до всесвітньої павутини. Саме ця технологія підключення є найпоширенішою, адже вона забезпечує відмінний сигнал навіть на великих відстанях, стабільну швидкість і можливість підключення додаткових роутерів. Все це робить такий варіант підключення до інтернету найбільш простим і оптимальним;
  • Супутниковий інтернет – оптимальний варіант в тих ситуаціях, коли відсутня можливість провести оптоволокно або телефонну лінію. Основний плюс –доступ до інтернету можливий всюди. Але є і мінус – такий тип підключення супроводжується труднощами з технічного боку, а також досить дорогий.

2. Швидкість обміну даними та стабільність підключення

Дуже часто швидкість, вказана в тарифних планах і рекламних буклетах, – це максимально можливий показник, але в дійсності швидкість передачі даних в виявляється в рази меншою. Тому дізнайтеся фактичну швидкість підключення (поцікавтеся у клієнтів провайдерів, які вас цікавлять, почитайте відгуки).

Також необхідно враховувати стабільність підключення до мережі. Провайдери зі стабільним підключенням дадуть вам можливість необмеженого серфінгу в інтернеті без збоїв в найвідповідальніші моменти. Про це ви також зможете прочитати у відгуках клієнтів тієї чи іншої компанії-провайдера.

3. Тарифний план

Виходячи з власних цілей і потреб, підбирайте тарифний план, який буде максимально задовольняти вас за ціною та характеристиками. Орієнтуватися треба, перш за все, на швидкість з'єднання, ціну послуг, що надаються і обсяг трафіку у тарифі.

4. Служба підтримки клієнтів

Служба підтримка клієнтів повинна бути у кожного відповідального провайдера. Злагоджена служба підтримки є гарантією того, що в разі неполадок зі з'єднанням вам нададуть швидку допомогу. У хорошій компанії швидкий термін розгляду заявок та цілодобова підтримка клієнтів, наприклад, як у https://linkcom.lviv.ua/.

LinkCom – найкращий інтернет-провайдер Львова

Компанія LinkCom, яка вже більше 10 років працює на ринку телекомунікаційних послуг, на сьогоднішній день покриває більшість території міста Львова. При цьому LinkCom може похвалитися не лише тим фактом, що вона наразі є одним з найбільших інтернет-провайдерів у Львові, але й високою якістю послуг.

Інтернет-провайдер LinkCom пропонує не лише доступ до високошвидкісного (до 1 Гб/с), але й можливість підключення послуги IPTV, яка дозволяє переглядати телебачення та фільми в HD якості. Додатковим «плюсом» є техпідтримка LinkCom, яка працює без вихідних і максимально швидко вирішує можливі технічні проблеми.

Категория: Интернет, маркетинг | Просмотров: 529 | Дата: 27.11.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте