Різновиди декоративних ваз

Декоративні вази у внутрішньому просторі мають на перший погляд не настільки важливе значення, але фактично вони завершують образ і надають йому повноцінності.

Характеристики та поради щодо підбору:

  • підбір матеріалу вази повинен поєднуватися зі стилем внутрішнього простору;
  • колір не повинен завантажувати внутрішній простір, наприклад, в кімнаті з барвистою обробкою будуть прекрасно виглядати монохромні дизайнерські деталі без орнаменту;
  • вази дозволяють розмежовувати площа;
  • об'ємні підлогові вази можна розмістити в кутку приміщення або у відсіку, високі і вишукані вироби вдало виглядають уздовж стін і вікон;
  • великі вироби органічно виглядають в великому кабінеті.

Різновиди за габаритами:

  1. Високі і низькі. Варіанти нижче сорока варто ставити на столах чи інших поверхнях. Чим вище ваза, тим більше повинно бути площі. Висока модель візуально розширить приміщення.
  2. Великі і маленькі. Об'ємні деталі будуть органічно виглядати в просторому, що не перевантаженому прикрасами об'єкті. Маленькі вироби органічно виглядають в сукупності, а великі окремо.
  3. Вузькі і широкі. Вузькі вироби візуально розширюватимуть приміщення, прекрасно виглядають в сукупності. Широкі рекомендується розміщувати уздовж стін або в кутку кабінету.

Чітко прописаних габаритів для домашнього оформлення немає, але для підлоги вазою називається виріб вище сорока сантиметрів. Розмірних кордонів по ширині не існує, це можуть бути неймовірно тонкі деталі або, навпаки, з широкими боками.

Оформлення

Різьблені

Судини можуть бути керамічні, пластикові або дерев'яні. Предмети досить легкі, рекомендується їх в безпечному місці.

З розписом

Стиль розпису може бути як інноваційним, так і з вінтажним ухилом, наприклад, орнамент гжель небесного відтінку. Зображення може дублюватися в інших компонентах внутрішнього простору або підтримувати загальну тематику в оформленні.

Ваза-світильник у формі квітки

Даний вид вироби підходить для внутрішнього простору спальної, дитячої або залу. Органічно доповнює внутрішньо простір в традиційному і модерністському дусі.

Ваза-торшер

Підлогова ваза-торшер додасть внутрішньому простору спальної або зали затишку і тепла. Залежно від оформлення приміщення лампи бувають з теплим або холодним світлом.

У нашому онлайн-магазині ви зможете відшукати все для декору за найдоступнішими цінами і з оперативною доставкою по всій території країни.

Категория: Интерьер и быт | Просмотров: 294 | Дата: 29.07.2021 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте