Як правильно вибрати комод

як вибрати комодКомод – місткість та зручність

Комод є предметом меблів, який здатний доповнити і прикрасити практично будь-який інтер'єр і може ефективно використовуватися в кімнатах практично будь-якого розміру. Проте, найбільш часто комоди використовуються саме в невеликих кімнатах і квартирах, так як вони при своїх порівняно невеликих габаритних розмірах володіють значною місткістю.

Однак, щоб меблі ідеально вписалася в ваш інтер'єр, потрібно знати, який комод краще вибрати, наприклад, в інтернет-магазині меблів https://pro100mebli.com.ua/category/720/ або ж у будь-якому іншому гіпермаркеті меблів, що розташований у вашому місті. Саме тому ми пропонуємо разом з’ясувати, як правильно вибрати комод, щоб ніколи про це не пошкодувати.

Корисні поради, як вибрати комод

Комод – це меблі, які складаються з декількох висувних шухляд, розташованих під загальною стільницею. Всю ширину комода може займати як одна шухляда, так і декілька, все залежить від конкретної моделі меблів. Крім цього не виключається наявність і тумби з полицями.

За своєю функціональністю комод нагадує шафу, але має більш компактні розміри. Крім цього функціональність таких меблів ширша, тому що на стільниці можна розмістити всілякі статуетки, вази з квітами, фоторамки та навіть телевізор. Ще більшою функціональністю володіють комоди-трансформери, стільниця яких може перетворюватися в прасувальну дошку, пеленальний столик або навіть трансформуватися в елегантне трюмо.

Щоб зрозуміти, який комод краще вибрати, зверніть увагу на наступні моменти:

  • Розміри. Щоб зрозуміти, який комод вибрати, потрібно в першу чергу оцінити розміри кімнати, в якій він буде встановлений.
  • Зовнішній вигляд. Як вже говорилося вище, вибирати зовнішній вигляд комода і його функціональні особливості варто, грунтуючись виключно на ваших потребах.
  • Матеріал. Як і всі меблі, комоди традиційно виготовляються з дерева, ДСП, МДФ і навіть пластика. Звичайно ж, найкращим матеріалом є натуральне дерево, але коштуватимуть такі меблі недешево.
  • Шухляди. Кількість і розміри висувних шухляд – це також особистий вибір кожного, так як моделей існує величезна безліч. При цьому шухляди повинні висуватися легко і плавно, а додатково можуть використовуватися ще і доводчики.
Категория: Интерьер и быт | Просмотров: 81 | Дата: 11.06.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте