WMS-системи управління складом

WMS-системаЩо являє собою WMS-система управління складом

В сучасній складській логістиці використовуються новітні інформаційні технології, що дають можливість інтегруватися із зовнішніми системами автоматизації. Це робить WMS-системи управління складом провідним рішенням світового рівня.

WMS-система – це комплексне рішення по автоматизації управління процесами на складах підприємств різного спрямування і розміру. Автоматизація складу, грунтуючись на подібній системі управління, підтримує операції з обробки потоку товарів на складах дистриб'юторських, виробничих компаній і логістичних операторів. WMS-система містить спеціалізований набір функцій, здатних задовольнити найрізноманітніші бізнес-потреби клієнтів. На сьогоднішній день можна досить легко купити WMS систему, яка допомагає автоматизувати роботу складу, наприклад, на сайті quantum-int.com, адже наразі вони вражають своїм різноманіттям.

Автоматизована система управління складом WMS (Warehouse Management System) в перекладі на українську мову – система управління складом, яка являє собою оптимальний засіб для автоматизації складських процесів

Сучасні WMS-системи управління складом дозволяють:

 1. Оперативно управляти складом в режимі реального часу.
 2. Надавати доступ до актуальної та детальної інформації про складські бізнес-процеси.
 3. Оптимізувати функції всіх складських ресурсів: матеріальних, фінансових, трудових, з використанням технологій планування, оборотності товарів і аналізу завантаженості складського простору.

WMS-системи ефективно автоматизують управління складською логістикою

Щоб забезпечити заявлені функції і можливості, WMS-системи використовують в своїй основі такі технології:

 • автоматична ідентифікація на основі радіохвиль і станцій сканування штрих-кодів;
 • зчитування штрих-кодів;
 • адресне зберігання;
 • розподіл місць для розміщення товарів з урахуванням умов їх зберігання;
 • віддалене управління функціями персоналу з використанням терміналів збору даних, сучасні моделі яких оснащені Wi-Fi і мають технологію радіочастотної ідентифікації.

Основні завдання впровадження WMS-системи управління складом – це підвищення ефективності складських операцій і зниження витрат компанії. Вирішення цих питань додає WMS-системі конкурентні переваги в порівнянні з іншими складськими рішеннями.

Сучасна конкурентне бізнес-середовище пред'являє до WMS-систем підвищені вимоги, головні з яких – автоматизувати три головні операції на складі:

 1. Приймання товару.
 2. Розміщення продукції.
 3. Відвантаження замовлень.

Це основні складські процеси, які оперативно та ефективно вирішуються завдяки впровадженню WMS-систем.

Категория: High-Tech | Просмотров: 49 | Дата: 26.09.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте