Смарт ТВ приставки на Андроїд: яку вибрати?

Яку Смарт ТВ приставку на Андроїд вибратиЩо таке Андроїд Смарт ТВ приставка до телевізора

Якщо вам знадобилася Андроїд Смарт ТВ приставка до телевізора, то вибрати її з пропонованого сьогодні величезного розмаїття, буде досить непросто. Від асортименту подібних пристроїв очі просто розбігаються в різні боки. Давайте розглянемо ці гаджети більш детально і розберемося, чим вони відрізняються один від іншого.

За зовнішнім виконання ТВ приставка на Андроїд для телевізора може бути абсолютно будь-якою: розмір, форма, колір, наявність або відсутність антен, різних підсвічувань – ніякої функціональної ролі вони не грають. Це зовнішнє виконання і не більше. Технічна «начинка» у них практично ідентична, по суті це все – маленькі комп'ютери з певною операційною системою.

Різниця в ціні виникає тільки через бренд виробника, в усьому ж іншому (прошивка, плати, процесори) суттєвої різниці знайти практично не вдасться, в чому можна переконатися на сайті https://tv-pristavki.com.ua/products/tv-pristavka-x96. Тому задаючись питанням, яку Смарт ТВ приставку на Андроїд вибрати, не варто відштовхуватися тільки від логотипу фірми-виробника, нанесеного на ній.

Яку Смарт ТВ приставку на Андроїд вибрати

На що ж варто звернути увагу при виборі, щоб ТВ приставка була функціональною:

  • Процесор. Його вибір залежить від того, що ви хочете робити за допомогою даного гаджета. Для перегляду фільмів в якості HD 720p підійде процесор на 2 ядра, але їх випуск був зупинений ще декілька років тому. Відео в форматі HD 1080p і гри в 3D «запросять» вже 4 ядра, а для ще більш якісного контенту знадобиться восьмиядерний процесор.
  • Зовнішня антена. З нею зв'язок обіцяє бути більш стабільним і не розриватися. Однак, тут скоріше важливо розташування роутера. Найчастіше Wi-Fi з'єднання в межах квартири теж досить стабільне.
  • Внутрішня пам'ять. Це той показник, про який можна сміливо сказати, що його багато не буває. Адже при недостатньому обсязі пам'яті буде неможливо завантажити «об'ємні» програми (ігри, карти і таке інше). Мінімальний обсяг внутрішньої пам'яті – це 1 і 8 Гб «оперативки» і флеш відповідно.
  • Камера. Смарт приставка Андроїд ТВ може бути оснащена такою «плюшкою», але в експлуатації вона не зручна і краще придбати її окремо.

Завдяки тому, що для операційної системи Андроїд розроблена величезна кількість якісних додатків, ігор з красивою графікою і захоплюючим сюжетом, можна сміливо сказати, що це найкращі ТВ приставки. На Андроїд не запускаються ті програми, які були створені під Windows, проте існують аналогічні, їх потрібно просто завантажити і встановити.

Категория: High-Tech | Просмотров: 60 | Дата: 23.06.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте