Скільки працюють ноутбуки? 4 способи збільшити тривалість життя вашого ноутбука

Якщо ви відчуваєте, що ваш ноутбук працює повільно, можливо, настав час оновити апаратне забезпечення, не викидати його та придбати нове, особливо якщо ви купили його протягом останніх 2-3 років.

Сьогодні не так багато ноутбуків підтримують внутрішні оновлення, як це було кілька років тому. Якщо ваш ноутбук підтримує оновлення оперативної пам’яті або жорсткого диску, вам слід подумати про їх оновлення, перш ніж купувати новий ноутбук. Ви можете перевірити, чи підтримує ваш ноутбук новлення оперативної пам'яті і жорстких дисків на zeto.ua, виберіть модель вашого ноутбука, після цього вам покаже доступні ОЗУ і жорсткі диски на ваш ноутбук. Наприклад, ви зможете з 4 ГБ оперативної пам'яті, зробити 8 ГБ.

Оновлення вашої пам’яті з жорсткого диска на твердотільний може змінити ніч і день, більше ніж подвоївши швидкість вашого ноутбука.

Скільки тривають ноутбуки споживчого класу?

Тип ноутбуків, які люди зазвичай використовують вдома для перегляду інтернету та надсилання електронних листів, називаються ноутбуками "споживчого рівня". Вони, як правило, не настільки потужні, як ігрові ноутбуки, але добре підходять для базового використання.

Якщо ви відкриєте споживчий ноутбук і подивитесь на апаратне забезпечення, то виявите, що компоненти не такі якісні за якістю. Через це вони тривають не дуже довго.

Середня тривалість життя ноутбука споживчого класу становить від 2 до 4 років, і зазвичай вони мають гарантію на один рік.

Як довго тривають ноутбуки для бізнесу?

Бізнес-ноутбуки трохи дорожчі за ваш середній споживчий ноутбук, але вони служать довше і в цілому стабільніші.

Ці бізнес-ноутбуки створені для того, щоб прослужити і бути робочими конями. Якщо ваш типовий споживчий ноутбук має пластиковий корпус, типовий бізнес-ноутбук матиме металевий або армований вуглецевим волокном корпус, який легший і служить довше.

На додаток до цієї міцності та міцності, бізнес-ноутбуки часто мають ударостійкі функції, що дозволяють їм витримувати удари та падіння. Хоча ми не рекомендуємо випробовувати свій бізнес-ноутбук, він повинен жити довше, ніж ваш середній споживчий ноутбук.

Зазвичай ноутбуки для бізнесу тривають 7-10 років, і, як правило, вони мають трирічну гарантію.

Скільки тривають ігрові ноутбуки?

Тривалість життя ігрового ноутбука, як правило, залежить від матеріалу, з якого він виготовлений.

Якщо ви граєте в вимогливі ігри на своєму ноутбуці з високими налаштуваннями графіки, ваш ноутбук, ймовірно, матиме менший термін служби, ніж той, хто не грає у багато важких ігор або грає в них із нижчими графічними налаштуваннями.

Це тому, що менша генерація тепла та менш інтенсивна обробка можуть призвести до збільшення тривалості життя (хоча це не означає, що ви не повинні грати в найновіші ігри!).

Доступний ігровий ноутбук, вартість якого близько 28000₴, прослужить вам 2-3 роки. Якщо ви витрачаєте подвійну суму, ви дивитесь на подвійну тривалість життя близько 4-5 років або близько того.

Але загалом ціни не визначають тривалість життя вашого ігрового ноутбука. Це тип ігор, в які ви граєте, і графічні налаштування, які ви обираєте, як пояснено вище.

Якщо ви хочете збільшити тривалість життя свого ігрового ноутбука, спочатку подумайте про те, щоб придбати справді висококласний ноутбук, а потім грати у свої ігри з керованими графічними налаштуваннями, щоб ваш ноутбук пробивався через ці ігри і не мусив би сильно боротися.

Інша міркування щодо ігрових ноутбуків полягає в тому, що, як правило, ви не можете замінити обладнання. Якщо графічний процесор у вашому ігровому ноутбуці починає боротися з останніми іграми, ви не можете замінити його на найновіший варіант, як і на робочому столі.

4 способи збільшити тривалість життя вашого ноутбука

Ось кілька способів, якими ви можете збільшити термін служби свого ноутбука.

1. Вимкніть блок живлення, коли ноутбук заряджен

Не тримайте ноутбук завжди підключеним до мережі. Якщо ви це зробите, ви, швидше за все, зменшите термін служби акумулятора ноутбука. Вважається гарною практикою відключати його від мережі, як тільки ноутбук закінчить зарядку.

Важливо подбати про акумулятор свого ноутбука, оскільки ви не хочете займатися його заміною, особливо якщо ваш ноутбук має незнімну батарею.

2. Очистіть свій ноутбук

Якщо ви знаєте, як відкрити ноутбук, для очищення внутрішнього обладнання можна скористатися пилососом.

Дуже легко увійти в звичку щодня користуватися ноутбуком, а не чистити та обслуговувати його. Але ви, напевно, вже знаєте, що це шкідлива звичка, тому намагайтеся чистити ноутбук кожні пару місяців, оскільки пил - це одна з речей, яка надзвичайно впливає на тривалість життя вашого ноутбука.

3. Використовуйте охолоджувач

Тепло - ще один винуватець, який відповідає за зменшення очікуваної тривалості життя вашого ноутбука. Якщо ваш ноутбук часто перегрівається - це погано для нього.

Використання охолоджуючої підкладки може допомогти охолодити ноутбук, але не набагато, тому рекомендується час від часу чистити ноутбук, оскільки пил також відповідає за підвищення температури ноутбука, впливаючи на тривалість життя ноутбука.

4. Грайте в ігри з правильними налаштуваннями

Ще одна річ, яка може вплинути на тривалість життя вашого ігрового ноутбука - це грати в ігри високого класу з високими налаштуваннями графіки або підштовхувати ваш ноутбук до ігор, які перевищують його можливості.

Ви збільшили тривалість життя свого ноутбука

Тепер ви не тільки знаєте середню тривалість життя вашого ноутбука, але ви також знаєте, як його збільшити і що викликає коливання тривалості життя вашого ноутбука. Якщо ви реалізуєте більшу частину того, що дізналися з цього посібника, ваш ноутбук повинен прослужити вам набагато довше, ніж було б без цих порад.

Пам’ятайте, накопичення тепла та пилу є основними причинами скорочення терміну служби вашого ноутбука. Час від часу чистіть ноутбук, і це буде тривати набагато довше.

Категория: High-Tech | Просмотров: 821 | Дата: 03.11.2021 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте