Дахова сонячна електростанція

Сонячні електростанції на даху – зручно та вигідно

Сонячна енергія – одне з найпотужніших відновлюваних джерел енергії. Саме тому все більше країн прагне популяризувати сонячні електростанції як у промисловій, так і побутовій сфері. Україна – не виняток. Для сонячних електростанцій держава передбачила спеціальний «зелений тариф». Завдяки таким новаціям встановлення комерційної сонячної електростанції станції дає можливість непогано заробляти.

Враховуючи вартість електроенергії для промислових підприємств, а також динаміку її зростання, різного роду підприємствам економічно вигідно мати власні дахові сонячні електростанції. Завдяки їх установці можна як продавати електроенергію, так і значною мірою знизити витрати свого підприємства на оплату електроенергії з мережі. Майже всі світові тенденції підтверджують перспективність роботи сонячних електростанцій.

Дахова сонячна електростанція: переваги та особливості встановлення

Вироблення електроенергії на базі дахових сонячних електростанцій має суттєві переваги, до яких належать:

  • Можливість уникнути тривалої процедури оформлення документів на земельну ділянку під виробництво зеленої електроенергії.
  • Завдяки прискоренню загального циклу проекту можна заощадити бюджет.
  • Дахові електростанції – оптимальне рішення для тих компаній, які не мають великої території для монтажу наземної СЕС, або ж хочуть зберегти початкове призначення сільськогосподарських земель.
  • Сонячні панелі, розташовані на дахах будівель, менше схильні до затінення від дерев або високих будівель, як це відбувається у випадках, якщо станція розміщена на території міста або поблизу зелених насаджень.

Дахова сонячна електростанція встановлюється наступним чином:

  1. Дослідження. Насамперед, фахівці зі встановлення сонячних дахових електростанцій з компанії kbenergy.com.ua виїжджають на об'єкт, щоб визначити рентабельність встановлення фотопанелей. Вони вивчають стан будівель, на яких планується встановлення сонячної електростанції, виконують необхідні заміри та збирають усі необхідні для себе дані.
  2. Передпроектні роботи. На основі отриманих у ході дослідження даних, інженери розробляють оптимальну конфігурацію фотоелектричного поля, визначають доступні технічні рішення та презентують замовнику розроблені варіанти встановлення дахової сонячної електростанції.
  3. Проектування та встановлення. Після погодження з клієнтом фахівці одержують ТУ на приєднання до мережі, розробляють проектні рішення для будівництва дахової сонячної електростанції, а також затверджують усю необхідну документацію у відповідних організаціях. Наостанок монтажники та електрики приступають до встановлення обладнання для сонячної електростанції на даху.
Категория: Электрика и свет | Просмотров: 692 | Дата: 07.11.2021 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте