Автоматизована система обліку: переваги установки АСКОЕ на підприємстві

Автоматизація торкнулася багатьох сфер людської діяльності, в тому числі енергетики. Завдяки використанню сучасних приладів обліку, сьогодні вже не потрібно особисто передавати показання лічильників, оскільки оператор отримує їх віддалено. Автоматизація обліку електроенергії дає можливість стежити за її витратою. Таким чином, споживач може почати економити.

Використання подібних рішень вигідно як для споживачів, так і для постачальників електроенергії. Розвиток технологій дозволив спростити облік енергоспоживання, А також зменшити витрати з його впровадження.

АСТОЕ - сучасний підхід для точного обліку електрики

Робота з програмним комплексом дає безліч плюсів, серед них автоматизований облік енергоспоживання. Інформація, яка надходить з АСТОЕ, аналізується фахівцями. Дані аналізу використовуються при плануванні енергозбереження та для підвищення енергоефективності компанії в цілому.

Багато вітчизняних компаній-постачальників електроенергії настійно рекомендують підприємствам промислового, комунального та комерційного секторів економіки, виконати впровадження і монтаж АСОЕ, в іншому випадку питання співпраці навіть не розглядаються.

Система обліку енергоресурсів дає 100% точність розрахунків з постачальниками. Крім того, споживач може самостійно контролювати витрату ресурсів, оцінювати ефективність енергоспоживання за звітний період.

Де замовити впровадження системи АСКОЕ

Автоматизована система обліку з'явилася разом з електронними лічильниками. Сьогодні електронні пристрої обліку виконують функцію основних елементів системи. Як працює електронний лічильник?

Електричний струм в АСКОЕ перетворюється в імпульси, по ним визначають:

  • обсяг енергоспоживання;
  • напруга мережі;
  • частоту струму та інші показники.

Незважаючи на те, що електронні лічильники мають не складну конструкцію, вони можуть працювати на відстані на відміну від приладів старого зразка. Крім того, АСКОЕ дає дані не тільки про енергоспоживання, але і розділяє відомості на активну та реактивну енергію.

Якщо ви хочете знайти надійного постачальника, який може провести автоматизацію обліку енергоспоживання, використовуючи новітні технології, радимо віддати перевагу компанії ЕНЕРДЖИ ЛАЙН. Фахівці компанії мають великий досвід проектування, монтажу, впровадження та обслуговування подібних рішень.

Джерело https://www.energyline.com.ua/uk/askue-2/

Категория: Электрика и свет | Просмотров: 102 | Дата: 20.02.2021 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте