Як вибрати насіння овочів

насіння овочівЧому важливо правильно вибрати насіння овочів

Вибір насіння – це захоплюючий і відповідальний процес, який вимагає дотримання декількох нескладних правил. За останні кілька років, вибір на ринку збільшився і взяти першу-ліпшу упаковку вже не можна. Щоб вибрати якісне насіння, необхідно підготуватися до походу в магазин заздалегідь.

Насіння для овочів – це не звичайний товар, який купують на полицях супермаркету або на ринку. Якщо бажаєте віддати гроші за якість, то варто завітати до інтернет-магазину https://harvest-center.com.ua/, який пропонує навіть доставку насіння поштою. При купівлі насіння обов’язково перевіряйте упаковку на міцність, не беріть надірвані і протерті упаковки, навіть якщо вас запевняють, що на якість це не впливає.

Корисні поради, як вибрати насіння овочів

Ретельно вибирайте сорти насіння овочів

Дати певні вказівки з приводу кожного сорту звичайно не вийде. Але для того, щоб вибрати якісний товар, є кілька моментів, на які варто звернути увагу.

Щоб зрозуміти, як вибрати сорт насіння овочів, зверніть увагу на наступні характеристики:

  • Врожайність. Не варто відразу брати високоврожайні сорти, адже вони вимагають посиленого догляду, який не завжди вдається забезпечити і навіть це не гарантує бажаний результат. При цьому низьковрожайні насіння овочів невибагливі і часто приносять добрі врожаї.
  • Витривалість. Це показник стійкості майбутньої рослини до погодних умов, паразитам і хворобам. Чим більше корисних властивостей у рослини, тим більше стійким воно повинно бути.
  • Лежкість. Цей показник важливий для тих рослин, які призначаються для тривалого зберігання. Це ті умови, при яких різні сорти рослин зберігають зовнішній вигляд і смакові якості.

Купуйте насіння з запасом

Іноді варто купити насіння трохи більше, ніж потрібно для одного посіву. Набирати мішок не варто, але запас повинен бути. Трапляються рідкісні сорти, які не завжди вдається знайти або певний сорт може несподівано дати такий урожай, що буде потрібно ще насіння овочів. Але зберігати абсолютно всі види не потрібно, так як в новому сезоні з'являться нові, поліпшені сорти.

Підбирайте насіння овочів, відповідні зоні вирощування

Завдяки численним дослідженням наукові установи визначили, які сорти приживаються краще в певних районах. Бажано обрати саме ті насіння овочів, які здатні регулярно давати врожай, мати неймовірний вигляд і смак, стійко переносити захворювання і швидко пристосовуватися до кліматичних умов.

Також варто досить обережно ставитися до екзотичних рослин, які призначені для інших регіонів. Якщо хочеться спробувати щось новеньке і незвичайне, обов’язково проконсультуйтеся з фахівцями.

Категория: Дача, сад, огород | Просмотров: 65 | Дата: 26.02.2020 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
1 tbomok   [Материал]
выбирая семена сразу нужно спрашивать сколько света нужно этим сортам, чтобы знать как правильно выращивать рассаду, чтобы она не вытягивалась. Потому что некоторые сорта нужно еще и досвичаваты натриевыми лампамив в тепличных условиях, чтобы потом был хороший урожай

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте