Суббота, 25.05.2019, 10:15        О проекте Контакты Статьи
Приветствую Вас, Гость | Вход | Регистрация

Сучасні блокчейн технології на службі мережевого маркетингу

платформи блокчейнДе використовується технологія блокчейн

Технічний прогрес не стоїть на місці і стрімко вносить корективи в усі сфери діяльності людства. Сучасний світ надзвичайно динамічний, а технології змінюють наше сприйняття життя. Наприклад, відносно нова технологія блокчейн активно змінює фінансовий і IT сектори. З кожним днем зростає кількість власників цифрових активів, а слова «біткоін» і «криптовалюта» увійшли в повсякденний ужиток людей.

Варто відзначити, що технологія блокчейн впливає і на розвиток мережевого маркетингу і може бути корисна для МЛМ. Блокчейн може стати наступним етапом у розвитку мережевого бізнесу.

Ось лише кілька прикладів технологій блокчейн, які значно поліпшать роботу МЛМ компаній:

  • смарт-контракти;
  • верифікація дистриб'юторів;
  • швидкі, безпечні транзакції без комісій від платіжних систем;
  • збереження історії ієрархії дистриб'юторів.

Переваги використання технології блокчейн для організації роботі МЛМ компаній

Блокчейн дозволяє створювати децентралізовані системі, які забезпечуватимуть надійний рівень захисту інформації від зміни і копіювання. Наприклад, провадження технології в мережеві компанії захистить користувачів від шахрайства і витоку особистої інформації в чужі руки.

Обмінюватися грошима, акціями, власністю та іншими активами без участі посередників дозволить блокчейн маркетинг. Він забезпечує автоматичне дотримання умов договору і гарантує, що оплата відбудеться тільки після виконання всіх умов. Таким чином, сучасні технології захищають підприємця і дозволяють сконцентрувати сили і думки на отриманні прибутку.

Блокчейн допомагає вирішити проблеми в онлайн маркетингу. Він незамінний в аналізі результативності рекламних кампаній і виявленні шахрайства в роботі посередників. Це дуже важливо, адже, коли система безпеки конфіденційних даних не досконала, вони можуть бути використані для різних маніпуляційних схем і шантажу. Якщо особиста інформація користувачів зберігається на одному сервері, вона вразлива для зламу, втрати через проблеми з технікою або помилок, пов’язаних з людським фактором. При використанні ж блокчейн технологій такого статися не може, так як вся інформація зберігається на пов'язаних між собою комп'ютерах мережі.

Використання блокчейн вигідно і зручно не тільки власникам МЛМ компаній, але і всієї їх партнерській структурі. Відкритість і прозорість операцій захистять і тих, і інших від ризиків, зроблять ведення бізнесу приємним і безпечним.

Категория: Бизнес и финансы | Просмотров: 38 | Дата: 09.05.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]