Четверг, 21.03.2019, 11:41        О проекте Контакты Статьи
Приветствую Вас, Гость | Вход | Регистрация

Моментальні онлайн позики на карту без відсотків

онлайн займ на картку без відсотківБезвідсотковий кредит онлайн – популярний спосіб поповнення сімейного бюджету

Як не сумно це констатувати, але в наші дні багатьом українцям катастрофічно не вистачає грошей, які вони заробляють. При цьому мова йде не про гроші на закордонний відпочинок або покупку нерухомості, а про те, що в умовах постійного зростання цін і комунальних тарифів, заробленого українцями банально не вистачає на продукти і предмети першої необхідності. Також варто зазначити, що найчастіше дати гроші в борг у родичів і знайомих можливості немає, тому єдиним виходом є кредитування.

Якщо раніше єдиним способом оформити кредит було звернення в банк, то сьогодні це вже не так популярно, так як з'явилася гідна альтернатива. В даному випадку під альтернативою маються на увазі безвідсоткові позики на картку онлайн, які більш доступні для населення, а також простіші в оформленні.

Напевно, саме тому наша країна не є винятком і кредитів онлайн користуються величезною популярністю. Через величезну кількість мікрофінансових організацій, які пропонують моментальні онлайн позики на карту без відсотків, почали з'являтися і спеціальні онлайн-сервіси, наприклад, zaimy24.com.ua, які дозволяють порівняти їх умови і вибрати для себе найбільш вигідний варіант. При цьому багато українців з часткою сумніву відносяться до того, що онлайн займ на картку без відсотків – це реальність, а не черговий маркетинговий хід.

Безпроцентні позики на картку онлайн: реальність чи маркетинговий хід?

Якщо говорити відверто, то моментальні онлайн позики на картку без відсотків частково є маркетинговим ходом, але це не означає, що це обман. Просто таким чином мікрофінансові організації залучають нових клієнтів, ну а позичальники можуть скористатися такою вигідною пропозицією. Справа в тому, що найчастіше безпроцентні позики на картку онлайн надаються виключно новим клієнтам, які звернулися вперше, тобто, скористатися такою вигідною пропозицією можна лише один раз.

При цьому ніхто не забороняє українцям оформляти моментальні онлайн позики на картку без відсотків в різних мікрофінансових організаціях, які пропонують подібні безвідсоткові позики. Тобто, вигода для позичальника очевидна.

Категория: Бизнес и финансы | Просмотров: 44 | Дата: 08.03.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]