Ліцензія на зберігання пального: як і де отримати

Суб’єкт господарювання, який має намір здійснювати діяльність, пов’язану зі зберіганням пального, повинен попередньо отримати ліцензію. Вона доступна як вітчизняним, так і закордонним компаніям або підприємцям. Все про її отримання можна дізнатися на сайті Гіду з державних послуг.

Умови надання

Видача ліцензії – компетенція обласних управлінь ДПС України. Для її отримання потрібно відправити пакет документів поштою, подати їх особисто або через представника. У разі прийняття позитивного звернення за результатами розгляду ліцензія на зберігання пального видається протягом двадцяти днів.

Необхідні документи:

  • Заява.
  • Документ про власність або користування ділянкою, на якій знаходиться об’єкт для зберігання або реалізації пального.
  • Документ, який підтверджує введення в експлуатацію об’єкта, призначеного для реалізації пального або його зберігання.
  • Копія дозвільного документу, що стосується використання механізмів та устаткування, функціонування яких створює підвищену небезпеку.

У наданні копій правовстановлюючих документів немає потреби, якщо у заяві про видачу ліцензії зазначені реквізити, за якими їх можна знайти у відкритому державному реєстрі. Якщо зазначені документи видані не заявнику, то останній додатково подає договір, на підставі якого він отримав право користування зазначеними об’єктами.

Якщо організація або підприємець зберігає пальне виключно для власного використання, а не для продажу стороннім особам, то потреби у подачі вказаних документів немає. У цьому випадку заявнику слід вказати у заяві кількість та місткість резервуарів для пального, а також місце їх зберігання.

На період до 01.01.2022 р. заявник звільняється від необхідності подачі акта про введення об’єкту в експлуатацію за умови наявності документу про власність на нерухомість, який виданий до 01.01.2014 р.

Заяву про отримання ліцензії слід подавати до управління податкової служби, на території якої розташований об’єкт.

Отримання результату та порядок оскарження

За результатами розгляду звернення компетентний орган приймає одне з двох рішень: про видачу ліценції або про відмову. Підставою для відмови у наданні послуги є невнесення заявником адміністративного збору, який складає 780 грн.

Результат розгляду звернення надається особисто заявнику або його представнику, повноваження якого підтверджуються довіреністю.

Якщо особа не згідна з прийнятим рішенням, вона вправі оскаржити його у ДПС або подати позов до окружного адміністративного суду.

Категория: Бизнес и финансы | Просмотров: 1275 | Дата: 27.11.2021 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте