Криптовалюта Вitcoin

криптовалюта біткоінЩо таке Bitcoin

У будь-якої країни є своя національна валюта, і в мережі Інтернет теж – це криптовалюта Біткоін. Що це таке, і як заробити на криптовалюті? Давайте розбиратися разом.

Криптовалюта Bitcoin – цифрова валюта, яка використовується тільки в Інтернеті. Вона не прив'язана ні до якого банку, відповідно, над нею немає централізованого контролю.

Платіжною системою Bitcoin можна так само, як і іншими видами валюти, оплачувати послуги і покупки в «мережі», але перевести в готівку її в Біткоін-купюри неможливо – вони просто не випускаються. Таким чином, це яскравий приклад платіжного засобу, який орієнтований винятково на «мережеве» використання.

Однозначними плюсами використання Біткоінів є анонімність і простота. Для того, щоб почати використання криптовалюти, досить встановити на комп'ютер або будь-який інший пристрій спеціальний додаток і відкрити біткоін-гаманець. Можливе створення величезної кількості біткоін-адрес без прив'язки до реальних даних, проте вся історія ваших транзакцій буде відкрита для публічного доступу.

Комісія при перерахуванні Bitcoin не йде ні в яке порівняння з тією комісією, яку вимагають всі відомі на даний момент банки. Перерахунок відбувається миттєво, тому не доведеться довго чекати.

Заробіток на криптовалюті Біткоін

Заробіток на Біткоінах зараз можливий основними двома способами:

  1. Майнінг – «видобуток» криптовалюти за рахунок обчислювальних здібностей комп'ютера. Вимагає серйозної технологічної бази, тому не кожен комп'ютер витримає цей процес.
  2. Торгівля – інвестування, або активна спекуляція на ринку.

Щоб отримати Біткоіни для інвестування, необхідно обміняти реальну валюту на криптовалюту за допомогою обмінника, прикладом якого є xbtc.com.ua. Цей обмінник криптовалюти вирізняється з поміж інших своєю простотою та зручністю. Особливою зручністю для користувачів із України є можливість обміну Bitcoin через сервіс Приват24, який нині в нашій країні користується величезною популярністю, тому що дозволяє виконати платіж буквально в декілька кліків.

Категория: Бизнес и финансы | Просмотров: 84 | Дата: 03.05.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте