Як продовжити заробляти під час карантину

Попри карантин, багато вітчизняних виробників продовжують стабільно заробляти, використовуючи не лише звичні канали збуту продукції, а й можливості, які зараз надає держава. Йдеться про Prozorro Market - державний онлайн-магазин на сайті державних закупівель Prozorro. Кожен охочий підприємець, пройшовши кваліфікацію, може додати до електронних каталогів магазину свою продукцію та продавати її за вигідною ціною.

Як перепрофілювались українські виробники

Найбільший попит мають товари, необхідні для боротьби з наслідками коронавірусу: засоби індивідуального захисту та фармацевтичні препарати.

Саме тому велика кількість вітчизняних виробників дещо скоригувала напрям своєї діяльності:

  • виробники хімічних засобів зараз випускають антисептики;
  • виробники одягу шиють багаторазові маски;
  • виробники військової форми виготовляють костюми хімзахисту тощо.

Кожен шукає нові можливості, щоб реалізовуватися, та допомагати задовольнити потребу держави у певних товарах. Але продавати через е-каталог можна і багато іншої продукції широкого вжитку. Не менш популярні зараз, наприклад, харчові продукти, будматеріали та меблі.

Як стати постачальником Prozorro Market?

Для того, щоб почати продавати свої товари за допомогою державних тендерів, важливо підтвердити свій досвід постачальника аналогічних товарів. Оскільки зараз більшість людей працюють віддалено та не мають доступу в офіс, правила проходження кваліфікації було спрощено.

Кожен може обрати найбільш зручний для себе варіант дій:

  1. Підприємці, що вже перевели свою діяльність у формат електронного документообігу, можуть надати 20 накладних, підписаних електронним цифровим підписом, які підтверджують факт постачання товарів.
  2. Можна надати 20 податкових накладних із квитанціями. Їхню достовірність перевірять по окремому реєстру таких квитанцій.
  3. Постачальники, що вже мали досвід роботи в Прозорро, проходять кваліфікацію за спрощеною процедурою, надаючи звіти про проведення через систему п’яти угод по постачанню аналогічних товарів.

Чи змінився об’єм державних закупівель з початку карантину?

Попри побоювання щодо зниження попиту, держава продовжує стабільно витрачати кошти на тендери. Своєю чергою, у порівнянні з березнем минулого року об’єм закупівель вартістю до 200 тисяч гривень збільшився. Це дає підстави розраховувати, що співпраця з майданчиком Прозоро і надалі залишатиметься для підприємців чудовою можливістю знаходити постійних замовників та підтримувати свій бізнес на плаву.

Категория: Бизнес и финансы | Просмотров: 106 | Дата: 08.05.2020 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте