17:55

Вугледар запрошує на відкриття «Літературно-меморіального простору «Анатолій Овсієнко. Зцілення сміхом»

Вугледар запрошує на відкриття «Літературно-меморіального простору «Анатолій Овсієнко. Зцілення сміхом»

Залишаються зовсім лічені дні і місто Вугледар активно готується до відкриття Літературно меморіального простору «Анатолій Овсієнко. Зцілення сміхом». Проект став єдиним в Донецькій області, що переміг у Всеукраїнському конкурсі проектів «Малі міста – великі враження».

"Невтомні художники муралісти працюють цілодобово – це завзяті майстри своєї справи: Ян Птушко та Золтан Надь. У рамках проекта буде створено перший у нашому місті мурал на будинку, де мешкав поет Анатолій Овсієнко.

Нові книги творів А. Овсієнко вже у бібліотеці та готові радувати читачів талантом А. Овсієнка. Книга увібрала все найкраще з творчої спадщини поета, і нам дуже приємно, що під час упорядкування збірки відгукнулися вугледарські художники – Світлана Загрунна та Роза Гонтар – всі їх малюнки прикрашають книгу.

Величезна подяка театральному гуртку КДЦ «Театральний потяг», який готує для презентації театралізовану виставу за творчістю А. Овсієнка.

Улюблені українські пісні А. Овсієнко прозвучать під час презентації проекту у виконанні народного ансамбля «Берегиня».

Співпраця під час реалізації проекту з креативщиком і просто людиною з великим серцем – Олександром Шешиковим надала нам натхнення! Саме він реалізував, творчо переосмислив наш задум про літературний майданчик. Тож під час відкриття ви зможете побачити казкові ліхтарі з парасольками та лавочки-олівці, розкриту книгу з цитатою поета-гумориста – все це особистий дизайн Олександра" - повідомляють організатори проєкту.

Тож, запрошуємо всіх бажаючих на відкриття «Літературно-меморіального простору «Анатолій Овсієнко. Зцілення сміхом», який відбудеться 31 жовтня 2019 року об 11.00 за адресою: м. Вугледар, вул. 13 Десантників, 3.

Категория: Культура | Просмотров: 500 | Дата: 29.10.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
Теги: Вугледар, Культура, Анонс, презентація, Анатолій Овсієнко, письменник, проєкт, Гумор

Похожие новости:

Новости партнеров
Loading...
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте