15:57

У Вугледарі феєрично відзначили фінал проекту «Літературно-меморіальний простір «Анатолій Овсієнко. Зцілення сміхом»

У Вугледарі феєрично відзначили фінал проекту «Літературно-меморіальний простір «Анатолій Овсієнко. Зцілення сміхом»

Місто Вугледар Донецької області – єдине місто, яке перемогло в конкурсі літературно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження» від Міністерства культури України. Проект Вугледарської міської бібліотеки «Літературно-меморіальний простір «Анатолій Овсієнко. Зцілення сміхом» - це, передусім, вшанування пам’яті знаменитого вугледарця, сліпого поета-гумориста Анатолія Овсієнка – важливості його вкладу в культуру України.

Завдяки реалізації проекту в місті з’явився перший мурал на будинку, де мешкав поет-гуморист А. Овсієнко, видано нові збірки творів, в тому числі і шрифтом Брайля.

31 жовтня феєрично відзначили фінал проекту "Літературно-меморіальний простір "Анатолій Овсієнко. Зцілення сміхом": на святкову програму завітали гості з усієї Донеччини від Краматорська до Маріуполя. Презентація пройшла біля будинку, де мешкав поет-гуморист А. Овсієнко. Саме там створено літературний майданчик та відкрито перший в місті мурал. Сміхотерапія не обмежувалась читанням вголос творів знаменитого земляка. Для гостей підготували подарунки-сюрпризи: книги, закладки, блокноти.

"Під час реалізації проекту ми познайомилися з багатьма талановитими та творчими людьми.

Ще раз хочеться подякувати всім, хто допомагав у реалізації проекту: Вугледарській міській раді, Вугледарському міському відділу культури та туризму, Культурно-дозвіллєвому центру, КП "Благоустрій", Компанії ДТЕК, підприємцю Лях Ользі та Артему, підприємцю Олександру Шешикову, міській бібліотеці для дітей, народному ансамблю "Берегиня", творчим людям нашого міста - Світлані Загрунній, Розі Гонтар, Філіппенко Олексію, художникам муралістам з Сєвєродонецька - Яну Птушко та Золтану Надь.
Навіть трохи сумно, що проект добіг до логічного завершення, проте тепер у нашому місті є неймовірний літературний простір, що надалі стане центром цікавих подій та творчих звершень мешканців нашої громади, і їм буде радіти і посміхатися Анатолій Овсієнко, поет, що бачив серцем" - розповіли організатори проєкту.

Категория: Культура | Просмотров: 451 | Дата: 03.11.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
Теги: Гумор, презентація, Анатолій Овсієнко, Вугледар, Культура, проєкт, письменник

Последние новости:


Кураховская ТЭС - один из наибольших загрязнителей воздуха в Украине

Благодаря реализации масштабных проектов в Угледаре заботятся об окружающей среде

В Великоновоселковском районе не разминулись автомобиль с велосипедистом

Команда из Марьинского района заняла третье место на областных соревнованиях «Веселые старты»

Заместитель начальника полиции Донетчины пообщается с жителями Великой Новоселки

В штабе ООС рассказали о «горячих точках» в Марьинском районе

Похожие новости:

Новости партнеров
Loading...
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте