09:36

На Донеччині стартував національний молодіжний рух нового формату – Зе!Молодіжка

На Донеччині стартував національний молодіжний рух нового формату – Зе!Молодіжка

Молодіжний осередок об’єднав активну молодь регіону у потужний, сучасний рух  змінотворців. Головним маніфестом руху є те, що кожен молодий громадянин повинен отримати можливість реалізувати себе у своїй країні. Якісна освіта, гідна робота, доступне житло – це питання, які турбують кожного, хто пов'язує своє майбутнє з Україною.

Молодь, яка аналізує, обмірковує кожен крок та є незалежною у прийнятті рішень, не стане об'єктом маніпуляцій та пропаганди.


Координатор «Зе!Молодіжка.Донеччина» - Оксана Польнікова.

Оксана впевнена, що саме цей молодіжний рух стане сучасною платформою можливостей для навчання, розвитку та реалізації проєктів. Команда вже має кілька напрямів роботи: комунікація з молодими депутатами місцевих рад, взаємодія зі студентським самоврядуванням та активна робота у молодіжних консультативно-дорадчих органах у громадах.

На відкритті Зе!Молодіжки Донеччини були присутні: депутат Слов’янської міської ради Ольга Алтуніна, секретар Краматорської міської ради Ігор Сташкевич та засновник ГО «Перспектива Донеччини» Артур Семак.

Наразі «Зе!Молодіжка. Донеччина» вже має координаторів більш ніж у 20 громадах Донецької області та активно розширює географію впровадження позитивних змін.

Долучайтесь до молодіжного ком’юніті Донецької області та підписуйтесь на офіційні інформаційні канали регіонального осередку:

Категория: Общество | Просмотров: 969 | Дата: 17.06.2021 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
Теги: Активисты, политика, Донецкая область, Молодежь
Новости партнеров

Похожие новости:

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О проекте      Контакты      Реклама на сайте