Среда, 23.01.2019, 12:02        О проекте Контакты Статьи
Приветствую Вас, Гость | Вход | Регистрация

Приглашаем на вакантную должность государственного исполнителя

Предложение 12.01.2019, 09:54

Мар’їнському районному відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області на постійну роботу потрібен державний виконавець.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра за спеціальністю «Правознавство» та/або «Міжнародне право»; вільне володіння державною мовою.

Вимоги до компетентності: вміння працювати з інформацією, орієнтація на досягнення кінцевих результатів, вміння ефективно використовувати ресурси (у тому числі фінансові і матеріальні); вміння працювати в команді; відповідальність; системність і самостійність в роботі; наполегливість; орієнтація на обслуговування; вміння працювати в стресових ситуаціях.

Професійні знання: Закони України, що стосуються діяльності органів державної виконавчої служби (у тому числі Закони України «Про виконавче провадження», «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів», «Про іпотеку», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно», «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»); Цивільний кодекс України, Кодекс адміністративного судочинства України, міжнародні договори у сфері виконання рішень судів та інших органів, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України, постанови Верховної Ради України, акти Президента України та Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти, конвенції, стандарти та рекомендації міжнародних організацій;.

Звертатися за телефоном:06278-3-13-56 (Ольга Миколаївна), або по адресу: м. Курахове, пр. Соборний, 4, 2-й поверх, каб №8. З собою мати резюме (у вільній формі).

Город: Курахово | Контактное лицо: Ольга Николаевна | Телефон: 06278-3-13-56 | Просмотров: 283 | Размещено до: 11.04.2019