Приглашаем на вакантную должность государственного исполнителя

Предложение 08.08.2019, 08:55

Мар’їнському районному відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області на постійну роботу потрібен старший державний виконавець та державний виконавець.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра за спеціальністю «Правознавство» та/або «Міжнародне право»; вільне володіння державною мовою.

Вимоги до компетентності: вміння працювати з інформацією, орієнтація на досягнення кінцевих результатів, вміння ефективно використовувати ресурси (у тому числі фінансові і матеріальні); вміння працювати в команді; відповідальність; системність і самостійність в роботі; наполегливість; орієнтація на обслуговування; вміння працювати в стресових ситуаціях

Звертатися за телефоном: 062(78)3-13-56 (Ольга Миколаївна), або за адресою: м. Курахове, пр. Соборний, 4, 2-й поверх, каб №8. З собою мати резюме (у довільній формі).

Город: Курахово | Контактное лицо: Ольга Николаевна | Телефон: 06278-3-13-56 | Просмотров: 204 | Размещено до: 05.11.2019
О проекте      Контакты      Реклама на сайте